Головна  →  Актуально  →  Житлово-комунальне господарство  →  Надання показників лічильників
Передача показників лічильників централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 
Нарахування за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води здійснюються виконавцем за показаннями лічильника, переданих в попередньому місяці. Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії" виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація). У місті Києві господарську діяльність у цій сфері здебільшого здійснює «Київтеплоенерго». Детальна інформація про підприємство ТУТ.
 
Подавати показання квартирних приладів обліку централізованого опалення та гарячої води необхідно з 11 числа і до кінця поточного місяця будь-яким зручним способом:  
  • через "Особистий кабінет" на сайті комунального концерну "Центр комунального сервісу";
  • на сайті комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (КП "ГІОЦ").

 Для передачі показань необхідно : 

1. Зареєструватися або зайти в існуючий обліковий запис в Особистому кабінеті на сайті КК "Центр комунального сервісу" або на сайті КП "ГІОЦ".  
2. Відкрити Вашу адресу, натиснути на кнопку "Внести показання лічильників", яка знаходиться внизу рахунку.
3. Ввести попередні та поточні показання, поставити відмітку про бойлер (за наявності).
4. Натиснути кнопку "Надіслати дані". 
 
Окрім особистого кабінету, показання можна передати:
- за телефоном КК "Центр комунального сервісу" - (044) 247-40-40 (з 8.00 до 20.00).
-  у сервісних центрах комунального концерну "Центр комунального сервісу".   
 

Передача показників лічильників холодного та гарячого водопостачання  

Нарахування за послуги з централізованого постачання та відведення холодної води, відведення гарячої води здійснюються виконавцем за показаннями лічильника, переданих в попередньому місяці. Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії" виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведенн. У місті Києві господарську діяльність у цій сфері здійснює ПрАТ "АК "Київводоканал"

Подавати показання лічильників холодного та гарячого водопостачання необхідно щомісяця з 10 числа і до кінця поточного місяця будь-яким зручним способом: 

  • у сервісних центрах комунального концерну "Центр комунального сервісу";
  • на сайті ПрАТ "АК "Київводоканал" (в розділі "Надати показники");
  • через "Особистий кабінет" ПрАТ "Київводоканал"; 
  • за допомогою мобільних додатків "Viber"/Telegram", приєднавшись до паблік акаунтів ПрАТ "АК "Київводоканал";
  • через графу у платіжному повідомленні "Для нарахувань на наступний місяць", звертаючи увагу операторів фінансових установ про необхідність внесення показань в систему; 
  • за телефоном контакт-центру ПрАТ "Київводоканал" - (044) 202-02-02. 

 Додаткова інформація в особистмоу електронному кабінеті на сайті ПрАТ "АК "Київводоканал". Звертаємо увагу, що вчасна передача показань забезпечить правильність нарахувань за користування комунальними послугами в подальшому. 

 

Версiя для друку