Головна  →  Новини  →  17 липня 2017

Призначено нового директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури

Призначено нового директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури

Сьогодні заступник голови КМДА Петро Пантелеєв офіційно представив колективу нашого Департаменту нового директора, ним став Науменко Дмитро Володимирович, який призначений на посаду розпорядженням Київського міського голови за результатами конкурсу.

Заступник голови повідомив, що міська влада покладає на нового очільника Департаменту житлово-комунальної інфраструктури великі надії, адже наразі перед нами стоїть ряд глобальних проблем, вирішення яких потребує неабияких зусиль. Зокрема, Петро Пантелеєв виділив проблеми у галузі поводженням з побутовими відходами та теплоенергетичному комплексі, зазначив необхідність впровадження енергоефективних заходів та при цьому наголосив, що за кожним напрямком діяльності Департаменту є ряд важливих завдань, які мають вирішуватись оперативно та ефективно, будь-яка поточна робота повинна виконуватись на найвищому професійному рівні, а для цього важливо правильно організувати колективну роботу.

У свою чергу Науменко Д.В. сказав, що докладатиме максимум зусиль аби гідно долати всі труднощі для вирішення поставлених завдань та висловив сподівання на підтримку колективу.  

Нагадаємо, що Науменко Д.В. з початку 2015 року і до сьогодні був директором комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),  до цього 17 років обіймав керівні посади.

Перейти до спискуВерсiя для друку