Головна  →  Новини  →  1 грудня 2017

У Святошинському районі збудують артезіанську свердловину

На вулиці Сім’ї Сосніних у Святошинському районі збудують артезіанську свердловину малої продуктивності. Підписано відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації.

Замовником зазначеного будівництва визначено СВКП «Київводфонд», якому доручено визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити та затвердити проектну документацію для виконання робіт.

Кошти на будівництво свердловини передбачені у Програмі економічного та соціального розвитку м. Києва на 2017 рік. Під час укладання договору підряду на виконання робіт буде передбачено умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт, а також встановлено гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше ніж 10 років. 

Загалом цього року в Києві завершується капремонт 21 бювету, збудовані 4 нові свердловини. У планах міської влади на наступний рік – будівництво 10 нових артезіанських свердловин і 40 капітальних ремонтів бюветних комплексів.

Нагадаємо, що у Києві розміщено 192 бюветних комплексів, що обслуговують фахівці спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд». 

Перейти до спискуВерсiя для друку