Головна  →  Новини  →  14 травня 2018

«Пріоритетним завданням на поточний рік для «Київтеплоенерго» є ремонт застарілих мереж» - директор Департаменту ЖКІ Дмитро Науменко

«Пріоритетним завданням на поточний рік для «Київтеплоенерго» є ремонт застарілих мереж» - директор Департаменту ЖКІ Дмитро Науменко

Ремонт мереж та модернізація теплоенергетичного комплексу – одне з першочергових завдань для комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це в прямому ефірі  ТРК «Київ» повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Він також зауважив, що завершення угоди з ПАТ «Київенерго», яке наразі триває у Києві, не спричинить підвищення тарифів на тепло чи гарячу воду.

«Однозначно, перехід  енергетичного комплексу в управління муніципалітету не може бути причиною підвищення тарифів на тепло й гарячу воду. Однак, ми розуміємо, що 85 – 90 % складової тарифу – це ціна на газ», - пояснює  Дмитро Науменко. Саме від ціни на газ, пояснює посадовець, і залежатиме ціна послуг на опалення і гярячу воду.

За його словами міською адміністрацією разом з комунальними службами зараз вживаються всі необхідні заходи, спрямовані на те, щоб втримати тариф на існуючому рівні.

«Про зниження тарифу зараз важко говорити, оскільки тариф це, у першу чергу, джерело для модернізації існуючої системи. На сьогодні мережі та інженерне обладнання паливно-енергетичного комплексу міста Києва на 80% зношені, тобто вичерпали нормативний ресурс. Тому кошти з тарифу спрямовуватимуться на модернізацію і ремонт застарілої інфраструктури», - пояснив Дмитро Науменко.

Також він зазначив, що на поточний рік пріоритетним завданням є утримання ситуації у паливно-енергетичному комплексі - планові ремонти під час гідравлічних випробувань, поточна робота тощо, а вже наступного року планується, що принаймні запрацює інвестиційна програма, спрямована на модернізацію енергетичного господарства.

Перейти до спискуВерсiя для друку