Головна  →  Новини  →  15 травня 2018

Від початку року в столиці усунули понад 2,5 тисяч пошкоджень теплових мереж – Дмитро Науменко

Протягом минулого опалювального сезону в столиці виявлено 5034 пошкодження, із них на магістральних теплових мережах – 1699. При усуненні цих пошкоджень було перекладено понад 13 км трубопроводу. Про це під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації повідомив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитро Науменко.

Він зауважив, що минулий опалювальний сезон пройшов без збоїв та масштабних відключень послуг завдяки координації роботи комунальних служб. На рівні районних у м. Києві державних адміністрацій були утворені аварійно-відновлювальні бригади.

«Вже зараз ми активно готуємося до наступного опалювального сезону. Одним зі стратегічних завдань у ході цього є забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Київтеплоенерго». З цією метою було передано в експлуатацію підприємства понад 76 тисяч об’єктів теплоенергетичного комплексу, що раніше перебували за умовами угоди в управлінні ПАТ «Київенерго». Також до штату «Київтеплоенерго» переведені понад 5 тисяч працівників технічного та адміністративного складу», – пояснив він.

Із початку поточного року під час експлуатації теплових мереж виявлено 2593 пошкодження, з яких магістральних мереж – 959. Вже усунуто 2521 пошкодження. Інші – у роботі.

«Рішенням Київської міської ради розмір статутного фонду «Київтеплоенерго» збільшено до 1,2 млрд грн. Підприємством для роботи отримані всі необхідні дозволи, тарифи та ліцензії, окрім тарифів на виробництво теплової та електричної енергії, що виробляється на ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а також заводі «Енергія», – сказав він.

За словами Дмитра Науменка, зазначені тарифи будуть отримані, як тільки Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) завершить процедуру оновлення складу та відновить роботу з ліцензування.

Перейти до спискуВерсiя для друку